Atom PXB2126 - wyrzutnia 22 strzały 20-30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Atom PXB2126 - informacje podstawowe
22 - strzałowa wyrzutnia "Atom" (kod produktu: PXB2126) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" zawiera mieszany układ efektów. Ładunki wzlatują w układzie pionowym, a następnie przechodzą w kompozycje kątowe. Jest to produkt o dosyć wysokiej dynamice strzelania. Każdy umieszczono w tubach o średnicy 20 - 30 mm co pozwala efektom wznosić się na pułap około 30-50 metrów w łącznym czasie 17 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- czerwone gwiazdy przechodzące w białe migotanie
- czerwone i zielone palmy
- białe migoczące wierzby i złoty deszcz
Nasz test wyrzutni "Atom" PXB2126. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia typu "Assorted", czyli o mieszanym układzie efektów może z powodzeniem stanowić krótki amatorski pokaz pirotechniczny. Ten produkt zawiera spójną kompozycję ładunków (dużego i małego kalibru) pionowych, przechodzących następnie w sekwencje kątowe.
Atuty produktu:
- mix wielkości kalibru
- ładunki wzlatują w układzie mieszanym(prostym i kątowym)
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2126 "Atom":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 22 |
| Czas trwania | 17 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 20-30 mm / 0,8-1,2" |
| Wysokość efektów | 30-50 m |
| Wymiary | 150/145/175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 195,5 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



