Aurora HF24716Q wyrzutnia fajerwerków 16 strzałów 36 mm Riakeo F3
dodaj do przechowalni
Opis
Aurora HF24716Q - informacje podstawowe
Bateria Aurora (kod produktu: HF24716Q) to produkt marki Riakeo, który pojawił się na polskim rynku na przełomie roku 2024/25. Wyrzutnia zawiera 16 ładunków kalibru 36 mm, które prezentują zmienne kompozycje o bardzo dużej rozpiętości.
Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa w klasie F3.
Efekty wyrzutni Aurora HF24716Q:
- złota mieniąca się wierzba z czerwono-zieloną dalią przechodząca w białe stroboskopowe gwiazdki
- złota tytanowa korona z srebrno-cytrynową dalią i mieniącymi się gwiazdkami
- złota tytanowa chryzantema z purpurowo-cytrynową dalią przechodząca w deszcz czewonych migających gwiazd
- potężna salwa złotych brokatowych koron z czerwonymi gwiazdkami
Testujemy wyrzutnię Aurora HF24716Q. Opinia pirotechnika:
Bateria Aurora od Riakeo to bardzo oryginalna kompozycja czterech różnych efektów o bogatej kolorystyce. Ładunki o kalibrze 1,4" gwarantują rozkłąd kompozycji na dużej wysokości oraz bardzo dużą ich rozpiętość. Bardzo dobry wybór dla użytkowników, którzy dysponują większą przestrzenią i lubią podziwiać zmienne efekty.
Przeznaczenie baterii Aurora HF24716Q:
- powitanie Nowego Roku, Sylwester
- urodziny
- pokazy pirotechniczne
- party
- rocznice
Używając baterii Aurora HF24716Q pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Nie używaj pirotechniki po spożyciu alkoholu.
- Zapewnij dostęp do baterii fajerwerków wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przed odpaleniem wyrzutni, postaraj się ją dobrze ustabilizować aby uniknąć np. wywrócenia się odpalonego już produktu.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym pokazie.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów zgodnie z instrukcją.
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | ok. 30 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 36 mm / 1,4" |
| Wysokość efektów | 55 m |
| Wymiary | 180 x 180 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży rozmach efektów; cztery różne kompozycje |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 640 g |
| Waga produktu | 3,25 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



