Axion PXB3933 - wyrzutnia 75 strzałów 25 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Bateria AXION PXB3933 - informacje podstawowe
75 - strzałowa wyrzutnia Axion (kod produktu: PXB3933) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" zawiera 75 ładunków kalibru 25 mm. Efekty wzlatują w układzie pionowym, prezentując zmienną kompozycję. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 984,1 g.
Produkt zawiera efekty:
- złote brokatowe ogony z czerwonymi gwiazdkami przechodzące w złote mieniące się wierzby
- dynamiczne srebrne ogony z trzeszczącymi iskierkami - crackling
- wielokolorowe dalie z trzeszczącymi chryzantemami
- złote tytanowe wierzby z czerwonymi gwiazdkami
- różnokolorowe mieniące się gwiazdki
- srebrne palmy z mieniącymi się kolorowymi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni PXB3933 "Axion". Opinia pirotechnika:
Bardzo duże urozmaicenie efektów oraz bogata kolorystyka - te cechy sprawiają, że bateria Axion stanowi bardzo dobry wybór na Sylwestra, Nowy Rok czy też prywatną uroczystość.
Atuty produktu:
- bohaga kolorystyka i dynamika strzelania
- ładunki kalibru 25 mm - dolot na wy. ok. 45 m
- stabilna i bezpieczna konstrukcja baterii
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3933 "Axion":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 75 strzałów |
| Czas trwania | ok. 42 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 270 x 270 x 200 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mix efektów pionowych z kątowymi; Duża zawartość złotych kompozycji z długim czasem utrzymywania się efektu |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 984,1 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



