Bad Like Crab SFC15252 - wyrzutnia 25 strzałów 25 mm Surex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Bad Like Crab SFC15252 - informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia średniego kalibru Bad Like Crab SFC15252 marki SUREX. Wyrzutnia strzela w układzie pionowym. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 40 metrów w czasie około 35 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Bad Like Crab:
- czerwone komety przechodzące w mieniącą się złotą wierzbę z niebieskimi gwiazdkami
- zielone ogony przechodzące w niebiesko-zielone gwiazdki z mieniącą się wierzbą
- żółte komety przechodzące w niebiesko-złote gwiazdki z błyszczącą wierzbą
- srebrne komety przechodzące w niebieskie gwiazdki z błyszczącą wierzbą
- czerwone komety z deszczem opadających złotych wierzb
Zasady bezpieczeństwa
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 35 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 155 x 150 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Motyw przewodni - złote błyszczące wierzby |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 285 g |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 15 m (minimalna) / > 30 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



