Bastion TXB020 - wyrzutnia 49 strzałów 25 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Wyrzutnia Bastion TXB020 to produkt od producenta "TRIPLEX". Ładunki strzelają pionowo. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 35 metrów w czasie 35 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Efekty tego produktu:
- złote brokatowe korony z kolorowym migotaniem
- złote trzeszczące wierzby z czerwonymi daliami
- złote chryzantemy z trzeszczącymi bukietami iskier
Przeznaczenie produktu:
- impreza sylwestrowo - noworoczna
- party, urodziny
- amatorskie pokazy pirotechniczne
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB020 "Bastion":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | ok. 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 170 x 230 x 230 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Stabilna konstrukcja chroniąca przed przewróceniem baterii |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 686 g |
| Waga produktu | 4 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



