Big Colour Balls P2317 (2 szt.) - rzymskie ognie 20 strzałów 18 mm Magictime F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
20 - strzałowe rzymskie ognie P2317 od importera Magictime.
Zestaw zawiera 2 sztuki rzymskich ogni.
Ładunki o śr. 18 mm wzlatują pojedynczo z efektem kolorowych gwiazdek. Łączny czas działania wynosi około 40 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 40g/2szt. Produkt posiada certyfikat CE: klasa F2.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Nasz test - atuty produktu:
- zestaw zawiera dwie sztuki
Praktyczne informacje dotyczące użycia Rzymskich Ogni P2317:
- Należy używać na otwartym terenie.
- Przymocować rzymski ogień mocno i pionowo do stabilnego słupka (strzałka kierunkowa do góry) lub wbić w miękki grunt (np. piasek). Zapewnić, aby górna część wylotowa nie była przysłonięta.
- Nie odpalaj rzymskiego ognia w pobliżu budynków, drzew lub innych obiektów
- Stój z boku podczas odpalania lontu i oddal się natychmiast na odległość min. 8 metrów
- PAMIĘTAJ! Nigdy nie gaś pożaru, jeśli ogień dosięgnie materiał pirotechniczny.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 20 strzałów x 2 sztuki |
| Czas trwania | ok. 40 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 18 mm / 0,7" |
| Wysokość efektów | 20 m |
| Wymiary | 72 cm (dł.) |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bezhukowe rzymskie ognie - bezpieczne fajerwerki |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 40 g / 2 szt. |
| Waga produktu | 0,250 kg / op. |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 36/2 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



