Blood Mary TXB815 - wyrzutnia 100 strzałów 25 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe:
100 - strzałowa wyrzutnia TXB815 "Blood Mary" to bateria o układzie pionowym od producenta TRIPLEX.
Ładunki wzlatują dynamicznie w czasie około 1 minuty. Kaliber o średnicy 25 mm pozwala uzyskać dolot efektów na wysokość około 45 metrów.
Efekty tego produktu:
- złote chryzantemy z białym migotaniem
- niebieskie i żółte gwiazdki
- czerwone, niebieskie, złote gwiazdki z trzeszczeniem
- czerwona palma z białym migotaniem
- zielona palma z czerwonym migotaniem
- zielono-czerwone gwiazdki
- niebiesko-zielone gwiazdki
- fioletowe gwiazdki z białym migotaniem
- brokatowa korona
Nasz test wyrzutni TXB815 "Blood Mary". Opinia pirotechnika:
Bardzo ciekawy produkt, zawierający wiele różnych efektów. Jej właściwości techniczne tj. 25mm kaliber oraz pionowy układ strzelania powodują, że jest to bardzo uniwersalna i mająca szerokie zastosowanie bateria z bardzo bezpiecznym rozkładem efektów.
Atuty produktu:
- duże zróżnicowanie efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB815 "Blood Mary":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli tak, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Należy używać wyłącznie na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | 60 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 175 x 300 x 300 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Kompozycja efektów z dużym urozmaiceniem |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1000 g |
| Waga produktu | 8,5 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



