Bombi - fontanna iskier TXF835 słonik Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Fontanna TXF835 "Bombi" w kształcie słonika to produkt zawierający mix efektów - kilku fontann. Czas działania wynosi ok. 50 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 56 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- kaskada złotych ikiser ze srebrnymi gwiazdkami i białym migotaniem
- złote mieniące się iskierki
- deszcz złotych iskier z cracklingiem
- srebrne iskierki
- deszcze srebrnych ikiser z cracklingiem
Nasz test fontanny TXF835 "Bombi". Opinia pirotechnika:
Jest to produkt o oryginalnym kształcie - przypominającym małego słonika. Kryje w sobie jednak mieszankę kolorowych oraz złotych iskier, które wznoszą się na wysokość około 2 metrów - ale dwukrotnie prezentuje bardzo intensywną kaskadę trzeszczącychy iskier o dużo większym rozmachu. Używjaąc tego produktu - szczególnie w gronie rodzinnym - pamiętać należy o przestrzeganiu bezpiecznej odległości - minimum 8 metrów (pamiętej o ew. kierunku wiatru).
Atuty produktu:
- zmienne efekty
- widowiskowe akcenty z cracklingiem
- oryginalny kształt - etykieta ze słonikiem
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny TXF835 "Bombi":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 8 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 3 sztuki |
| Czas trwania | ok. 50 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | 2 - 6 m |
| Wymiary | 170 x 200 x 73 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mix efektów - fontanny ze zmienną kompozycją; Oryginalny kształt |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 56 g / szt. |
| Waga produktu | 0,45 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 16/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



