Boomer BF16-2010 wyrzutnia 16 strzałów 20 mm Super Power F2
dodaj do przechowalni
Opis
Boomer BF16-2010 - informacje podstawowe
Ciekawa, 10 - strzałowa wyrzutnia z fontanną małego kalibru Boomer (BF16-2010) od producenta Super Power. Kaliber ładunków 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap ok. 25 m. Czas prezentacji wynosi ok. 25 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego produktu:
- złota trzeszcząca chryzantema z kolorowymi gwiazdkami (fontanna)
- srebrne fale z fioletowymi gwiazdkami i kolorowym migotaniem
- fioletowo zielone gwiazdki z białym migotaniem
- srebrne fale z czerwonymi gwiazdkami i białym migotaniem
- czerwone gwiazdki z iskrzącym deszczem
Przeznaczenie produktu:
- Sylwester w gronie rodzinnym, Nowy Rok
- zabawa z dziećmi
- amatorskie pokazy pirotechniczne
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu B16-2010 "Boomer":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | 25 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 20 m |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Wyrzutnia z fontanną |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 99 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



