Boomer TXB702 wyrzutnia fajerwerków 16 strzałów 49 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Boomer TXB702 wyrzutnia fajerwerków - informacje podstawowe
16 - strzałowa wyrzutnia Boomer TXB702 zawiera wyłącznie potężne ładunki o kalibrze 48 mm, które prezentują zmienne kolorystycznie kompozycje na bardzo wyskim pułapie. Czas prezentacji wynosi około 30 sekund. Produkt posiada certyfikat CE klasy F3.
Efekty wyrzutni Boomer TXB702:
- czerwone komety przechodzące w srebrne korony z czerwonymi gwiazdkami i białym migotaniem
- zielone komety przechodzące w srebrne ogony z zielonymi gwiazdkami i złotymi trzeszczącymi chryzantemami
- złote opadające brokatowe korony z zielonymi migającymi gwiazdkami
- salwa niebieskich komet przechodząca w tytanowo - złotą opadającą wierzbę wypełnioną czerwonymi migającymi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni Boomer TXB702 . Opinia pirotechnika:
Bateria prezentuje efekty wzlatujące w umiarkowanym tempie, co jest standardem w produktach tak dużego kalibru. Kompozycje charakteryzują się bardzo dużym rozmachem oraz długim czasem utrzymywania się ich na niebie. Salwa kończąca pokaz wieńczy go w bardzo widowiskowy sposób.
Atuty baterii Boomer TXB702:
- ładunki kalibru 1,9" z bardzo dużym rozmachem efektów
- cztery różne kompozycje kolorystyczne
- umiarkowane tempo strzelania wpływa na dłuższy czas pokazu
Praktyczne informacje dotyczące użycia wyrzutni Boomer TXB702:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 49 mm / 1,9" |
| Wysokość efektów | 55 m |
| Wymiary | 295 x 215 x 215 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Cztery różne kompozycje; Duża rozpiętość efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 636,80 g |
| Waga produktu | 5,275 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 3/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



