Capri AC30-13-44 - wyrzutnia fajerwerków 13 strzałów 30 mm Argento F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia fajerwerków Capri AC30-13-44 - informacje podstawowe
13 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru niemieckiej marki Argento. Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując jednolitą widowiskową kompozycję z przewagą złotych barw. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 45 metrów w czasie około 21 sekund.
Efekty baterii Capri:
- złote brokatowe komety z niebieską miną przechodzące złotą wierzbę z turkusowymi migoczącymi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni Capri AC30-13-44. Opinia pirotechnika:
Bateria ta prezentuje powtarzające się niezwykle widowiskowe i rozbudowane kompozycje. Kaliber ładunków 30 mm pozwala na rozkład efektów na bardzo wysokim pułapie. Bateria Capri marki Argento znakomicie łączy niebieskie barwy ze złotymi bukietami, które mogą stanowić składnik także profesjonalnej realizacji pirotechnicznej.
Atuty produktu:
- jednolita kompozycja z niebieskimi i złotymi barwami
- duży kaliber ładunków - 30 mm
- mały rozmiar baterii
Używając baterii Capri pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Wyrzutnia dopuszczona jest do użytku przez osoby pełnoletnie.
- Używaj fajerwerków na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość zgodnie z załączoną instrukcją.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Niebieski |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 13 strzałów |
| Czas trwania | 21 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 45 metrów |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży rozmach prezentacji |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 325 g |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 metrów |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



