Ceremony of Fire TXB728 - zestaw wyrzutni 276 strzałów 25-30 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
276 - strzałowy zestaw wyrzutni TXB728 Ceremony of Fire to produkt zawierający ładunki średniego i dużego kalibru, które wzlatują w układzie mieszanym, gdzie efekty pionowe krzyżują się z sekwencjami kątowymi. Zawiera mix ładunków o średnicy 25 mm i 30 mm, wysokość jaką uzyskują wynosi 40 - 60 metrów. Łączny czas działania wynosi 1 minutę i 30 sekund. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 3759 g.
Efekty zestawu wyrzutni Ceremony of Fire TXB728:
- złote wierzby z czerwonymi i niebieskimi migoczącymi gwiazdkami
- złote opadające palmy z tytanowymi gwiazdkami
- białe i czerowne gwiazdki z rozbłyskami i trzeszczącą miną
- tytanowe strzały hukowe z srebrnymi kometami
- białe gwiazdki z gęstymi srebrnymi kometami + niebieskie i czerwone bukiety z jasnym migotaniem
- wirujące smocze ogony z białymi minami
Nasz test Zestawu wyrzutni TXB728 "Ceremony of Fire". Opinia pirotechnika:
Zestaw zawiera ładunki średniego i dużego kalibru, które wzlatują naprzemiennie pionowo oraz kątowo. Tempo strzelania poszczególnych baterii zmienia się dość często, dlatego zestaw ten jest godnym polecenia produktem na uświetnienie rozmaitych okazji.
Atuty produktu:
- spójny zestaw efektów strzelający na dość dużym poziomie dynamiki
- zestaw zawiera dużą liczbę strzałów (276)
- ten produkt jest gotowym zestawem pokazowym
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB728 "Ceremony of Fire":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 276 |
| Czas trwania | ok. 90 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 25-30 mm / 1-1,2" |
| Wysokość efektów | 40 - 50 m |
| Wymiary | 790 x 450 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duże urozmaicenie kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 3759 g |
| Waga produktu | 35 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



