Ciao! TXB690 - wyrzutnia 49 strzałów 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
49 - strzałowa wyrzutnia TXB690"Ciao!" od producenta "TRIPLEX".
Ładunki strzelają pionowo. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie ok. 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- brokatowa korona z niebieską gwiazdą
- biały brokat
- zielona gwiazda z białymi rozbłyskami
- mgające gwiazdki
- złota wierzba z brokatem
Atuty produktu:
- długoopadające efekty
- bezpieczne fajerwerki mały kaliber
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB690 "Ciao!":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | +/- 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 180 x 180 x 125 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Dynamiczna prezentacja efektów; Bateria przydatna do skomponowania finałowej części pokazu |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 392 g |
| Waga produktu | 1,84 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



