Cicha wyrzutnia PXB3807 "Sorex" 68 strzałów 25mm
dodaj do przechowalni
Opis
Sorex PXB3807 - informacje podstawowe
Wyrzutnia "Sorex" (kod produktu: PXB3807) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" zawiera 68 ładunków o niskiej akustyce wystrzału. Ładunki wzlatują w układzie pionowym, kilkukrotnie ze zmianą kompozycji. Kaliber o średnicy 25mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 45 metrów z łącznym czasem prezentacji około 50 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- Srebrne spiralne komety przechodzące w czerwone opadające liście,
- srebrne komety przechodzące w srebrne rybki,
- srebrne migotanie z purpurowymi gwiazdami,
- srebrne trzeszczące krzyże,
- czerwone migoczące miny przechodzące w brokatowe korony z błękitnymi gwiazdami,
- złote tytanowe wierzby zakończone błękitnymi gwiazdami,
- błękitne miny i złote komety przechodzące w złote tytanowe wierzby.
Nasz test wyrzutni "Sorex" PXB3807. Opinia pirotechnika:
Bateria ta charakteryzuje się niską akustyką wystrzałów czym stanowi świetną alternatywę dla użycia fajerwerków w miejscach, gdzie nie jest pożądany głośny huk. Posiada bogaty zestaw efektów z długim czasem opadania. Ze względu na swoje właściwości (średniej wielkości kaliber oraz czas strzelania wynoszący niemal 1 minutę) jest to bardzo optymalny i godny polecenia wybór.
Atuty produktu:
- bogaty zestaw cichych efektów z długim opadaniem
- długi czas prezentacji wynoszący niemal 1 minutę
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3807 "Sorex":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 68 strzałów |
| Czas trwania | ok. 60 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 290 x 250 x 200 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 804 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



