Color Dream TXF779 - kolorowa kaskada iskier Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Fontanna TXF779 "Color Dream" od producenta TRIPLEX. Produkt prezentuje srebrną 2-metrową kaskadę iskier. Czas działania wynosi ok. 40 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 70 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- srebrne iskry z trzaskiem, zielone, czerwone i srebrne gwiazdki
Nasz test fontanny TXF779 "Color Dream". Opinia pirotechnika:
Klasyczna fontanna charakteryzująca się widowiskowym efektem srebrnych iskier z kolorowymi gwiazdkami. Czas trwania działania produktu to 40 sekund. Produkt godny polecenia.
Atuty produktu:
- dość długi czas działania
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny TXF779 "Color Dream":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 4 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 1 sztuka |
| Czas trwania | ok. 50 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | 1,5 m |
| Wymiary | 200 x 70 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bezpieczne fajerwerki - bez efektów hukowych; Produkt ten świetnie nadaje się do rodzinnej zabawy |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 70 g |
| Waga produktu | 0,31 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 36/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



