Crash PXB2120 - wyrzutnia 36 strzałów 16 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
36 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru Crash (kod produktu: PXB2120) od dystrybutora pirotechniki "Piromax".
Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym. Kaliber o średnicy 20 mm pozwala na rozkład kompozycji na wysokości około 30 metrów. Czas prezentacji wynosi około 40 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- czerwone, zielone i żótle ogony z srebrnymi trzaskami
Nasz test wyrzutni PXB2120 "Crash". Opinia pirotechnika:
Bateria pomimo zawartości niewielkich rozmiarów ładunków, prezentuje bardzo dobrej jakości kompozycje o dość dużym rozmachu.
Atuty produktu:
- mały kaliber ładunków - 16 mm - bezpieczne fajerwerki
- tania wyrzutnia
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2120 "Crash":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 36 strzałów |
| Czas trwania | 40 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 16 mm / 0,6" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 120 x 120 x 100 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Przewaga srebrnych efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 144 g |
| Waga produktu | 0,92 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 15 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 18/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



