Crazy Beans TXP743 szalone trzeszczące fasolki Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Crazy Beans / szalone strzelające fasolki - informacje podstawowe
Kod produktu: TXP743. Crazy Beans to zestaw zawierający 12 kolorowych fasolek marki TRIPLEX. Połączone ze sobą fasolki odpala się za pomocą jednego lontu, produkt emituje serię widowiskowych trzasków. Masa mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 28,56 g. Produkt posiada certyfikat CE: klasa F2.
Efekty tego produktu:
- seria iskrzących trzasków
Praktyczne informacje dotyczące użycia Szalonych Fasolek Crazy Beans TXP734:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 8 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 12 fasolek |
| Czas trwania | ok. 15 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | < 1 m |
| Wymiary | 255 x 83 x 20 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bezpieczne fajerwerki; Zabawa z dziećmi |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 28,56 g (op.) |
| Waga produktu | 0,01 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 50/1 - 50 op. |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



