Crazy Donut TXP792 - 2 szt. wzlatujące bączki Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wzlatujące bączki Crazy Donut - informacje podstawowe
Kod produktu: TXP792. Crazy Donut to zestaw zawierający 2 bączki powietrzne od producenta TRIPLEX.
Każdy z produktów obraca się na ziemi ze zmiennymi efektami, a następnie wznosi się na wys. ok. 20 m z efektowną kometą. Masa mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 9,6 g / op. Produkt posiada certyfikat CE: klasa F2.
Efekty tego produktu:
- kolorowe błyski + gwizd
- srebrna kometa z kolorową gwiazdą
Praktyczne informacje dotyczące użycia bączków Crazy Donut TXP792:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 8 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 2 bączki |
| Czas trwania | ok. 10 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Wysokość efektów | 20 m |
| Wymiary | 146 x 75 x 40 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Efekty naziemne połaczone z powietrzną kompozycją; Bezpieczne fajerwerki |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 9,6 g (op.) |
| Waga produktu | 0,1 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 48/2 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



