Crazy Mosquito 6 szt. TXP816 - wzlatujące bączki Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Crazy Mosquito TXP816 - informacje podstawowe
Opakowanie zawiera 6 sztuk widowiskowo wzlatujących bączków od importera TRIPLEX. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej wynosi 9 gram (na opakowanie). Crazy Mosquito to obrotowe petardy, które zamiast huku prezentują efektowne wiry po czym wzlatują z charakterystycznym brzęczeniem. Produkt dedykowany rodzinnym zabawom na wolnym powietrzu z dziećmi. Certyfikat europejski tego wyrobu CE: klasa F2.
Efekty tego produktu:
- wirujące petardy ze złotym iskrzeniem, które wzlatując wydają charakterystyczne brzęczenie
Nasz test produktu Crazy Mosquito TXP816. Opinia pirotechnika:
Jest to produkt, który z pewnością dostarczy wiele frajdy podczas rodzinnej zabawy z pirotechniką. Każdy z sześciu bączków emituje charakterystyczne brzęczenie podczas wznoszenia zostawiając za sobą snop złotych iskier. Zestaw Crazy Mosquito nie zawiera mieszanin hukowych, co z pewnością jest ważne podczas użytkowania fajerwerków w gronie rodzinnym.
Atuty produktu:
- charakterystyczne brzęczenie - rzadko spotykany efekt
- brak huku - niska akustyka działania produktu
- tanie fajerwerki dostępne na każdą kieszeń
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Crazy Mosquito TXP816:
- Używać tylko na zewnątrz.
- Używaj produkt ustawiając go na płaskim gruncie właściwą częścią do góry.
- Wycofaj się natychmiast po zapaleni lontu na odległość co najmniej 8 metrów.
- W przypadku, gdy produkt nie zadziała nie odpalaj ponownie. Odczekaj 15 minut po czym zanurz go w wodzie.
- Produkt mogą używać osoby powyżej 18 roku życia. Zakaz używania produktu pod wpływem alkoholu.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 6 sztuk |
| Czas trwania | 2-3 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Wysokość efektów | < 20 m |
| Wymiary | 85 x 82 x 12 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Rodzinna zabawa z dziećmi; Brak efektów hukowych |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 9 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 200/6 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




Paweł
Bardzo fajny efekt. Szkoda ze tak mało zamówiłem. Mam nadzieję że w grudniu będą dostępne