Crazy Ufo PXG211 - motyle 3 stopniowe 2 szt. Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Opakowanie 2 sztuk powietrznych motyli PXG211 "Crazy Ufo". Są to produkty posiadające 3 - stopniowy efekt mieszany: naziemny oraz powietrzny.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- snop złotych iskier
- złota kometa
- złote trzeszczące iskry
Testujemy motyle Crazy Ufo PXG211 - nasza opinia:
Bezpieczne fajerwerki, które mogą stanowić jeden ze składników sylwestrowego zestawu pirotechnicznego do wspólnej zabawy w gronie rodzinnym. Motyle Crazy Ufo początkowo wirują efektownie na ziemi a następnie wznoszą się pozostawiając za sobą snop iskier i wieńczą całość trzeszczącymi iskrami.
Atuty produktu:
- 3 - stopniowe efekty
- zawartość 2 sztuk w opakowaniu
Praktyczne informacje dotyczące użycia motyli PXG211 "Crazy Ufo":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 2 metrów od odpalonego produktu.
- Zwróć uwagę na podłoże, na którym ustawiasz motyle - najlepiej aby był to stabilny i suchy grunt. Unikaj piaszczystych bądź błotnistych terenów.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Liczba ładunków | 2 sztuki |
| Czas trwania | 12 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Wysokość efektów | < 20 m |
| Wymiary | 165 x 135 x 30 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Przeznaczenie: zabawa w gronie rodzinnym; Niska akustyka |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 30 g (op.) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 42/2 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



