Crimson PXB2217 - wyrzutnia 36 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Crimson PXB2217 - informacje podstawowe
Crimson (PXB2217) jest to 36 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru marki Piromax, która prezentuje efekty w czasie ok. 35 sekund. Bateria posiada ładunki kalibru 20 mm, co powoduje rozkład kompozycji na pułapie ok. 25 metrów. Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym. Certyfikat CE - klasa F2.
Bateria Crimson PXB2217 zawiera efekty:
- srebrne komety przechodzące w czerwone bukiety z cracklingiem
- srebrne komety przechodzące w zielone gwiazdki z migotaniem
- srebrne komety przechodzące w trzeszczące chryzantemy z cracklingiem
Nasz test wyrzutni Crimson PXB2217. Opinia pirotechnika:
Bateria Crimson to produkt bezpieczny o małym stopniu oddziaływania, który doskonale sprawdzi się podczas sylwestrowej zabawy w gronie rodzinnym. Zawiera kompozyjce, które spalają się wysoko, więc może być zastosowana również tam gdzie przestrzeń jest ograniczona.
Atuty produktu:
- mały kaliber ładunków - 20 mm - bezpieczne fajerwerki
- trzy różne kompozycje efektów
- duża liczba strzałów - 36 ładunków
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2217 "Crimson":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 36 strzałów |
| Czas trwania | 55 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 150 x 150 x 125 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bezpieczna bateria małego kalibru; Trzy różne kompozycje |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 255,6 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



