Crocodile Smile TXB1691 - wyrzutnia fajerwerków 100 strzałów 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
100 - strzałowa wyrzutnia Crocodile Smile TXB1691 od dystrybutora pirotechniki "Triplex" zawiera pionowy układ efektów i charakteryzuje się dużą intensywnością pokazu. Czas prezentacji wynosi ok. 35 sekund. Łączna masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC): 500 g. Klasa CE produktu: F2.
Produkt zawiera efekty:
- czerwone i zielone palmy ze złotym brokatem
- złote brokatowe korony z niebieskimi gwiazdkami
- srebrne trzeszczące chryzantemy
Nasz test wyrzutni "Crocodile Smile" TXB1691. Opinia pirotechnika:
Bateria ta charakteryzuje się dynamiczną prezentacją efektów. Ładunki wzlatują w bezpiecznym układzie pionowym, stabilna budowa wyrzutni minimalizuje ryzyko przewrócenia się podcza strzelania. Bez wątpienia można ten produkt scharakteryzować jako bezpieczne fajerwerki.
Atuty produktu:
- wysoka dynamika prezentacji efektów
- stabilna konstrukcja baterii
- duża liczba strzałów - 100 ładunków
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu "Crocodikle Smile" TXB1691:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | +/- 35 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 120 x 240 x 240 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża liczba strzałów - 100; Widowiskowa kompozycja - brokatowych koron |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 500 g |
| Waga produktu | 3,75 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



