Crump PXB3904 wyrzutnia kątowa 50 strzałów 30 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe o wyrzutni "Crump" - kod produktu: PXB3904
Jest to bateria kątowa, która strzela w układzie kątowym prezentując jednolitą kompozycję. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 50 metrów w czasie 21 sekund. Bateria Crump PXB3904 prezentuje efekty na dwóch różnych poziomach wysokości. Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- brokatowa i niebieska perłowa mina przechodząca w brokatową koronę
Nasz test wyrzutni PCB3904 "Crump". Opinia pirotechnika:
Atuty produktu:Jest to bateria dużego kalibru o szerokim rozmachu kompozycji. Zawarta w tym produkcie mieszanina pirotechniczna spala się dość długo powodując, że widowiskowe "brokatowe korony" opadają praktycznie do samej ziemi.
- duży kaliber pozwalający wznosić ładunki na wysoki pułap
- widowiskowy efekt z długim czasem opadania
- duży rozmach prezentacji
Praktyczne informacje i zasady bezpieczeństwa:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 50 strzałów |
| Czas trwania | 19 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 1185 x 550 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Szeroki rozmach efektów kątowych na różnych poziomach wysokości |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 975 g |
| Waga produktu | 6,5 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



