Cyrkoblitz 6 szt. TXR321 - wzlatujące cyrkoblice z cracklingiem F2
dodaj do przechowalni
Opis
Cyrkoblitz TXR321 - informacje podstawowe
Kultowy produkt o nazwie Cyrkoblitz TXR321, to produkty w kształcie cylindra emitujące efety naziemne oraz w powietrzu. Cyrkoblice wirują a następnie wzlatują do góry wieńcząc efekt charakterystycznym cracklingiem. Opakowanie zawiera 6 sztuk widowiskowo wzlatujących cyrkoblic.
Masa netto mieszaniny pirotechnicznej wynosi 93 g (na opakowanie). Certyfikat europejski tego wyrobu CE: klasa F2.
Efekty Cyrkoblitz TXR321:
- wirujący spinner z iskrzącym cracklingiem
Atuty produktu:
- połączenie efektu naziemnego i powietrznego
- charakterystyczny crackling
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Cyrkoblitz TXR321:
- Używaj tylko na otwartej przestrzeni.
- Ustawiaj produkt na płaskim gruncie właściwą częścią do góry.
- Wycofaj się natychmiast po zapaleni lontu na odległość co najmniej 8 metrów.
- W przypadku, gdy produkt nie zadziała nie odpalaj ponownie. Odczekaj 15 minut po czym zanurz go w wodzie.
- Produkt mogą używać osoby powyżej 18 roku życia. Zakaz używania produktu pod wpływem alkoholu.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Liczba ładunków | 6 sztuk |
| Czas trwania | < 5 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | < 20 m |
| Wymiary | 55 x 88 x 80 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Oryginalny efekt naziemny i powietrzny |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 93 g |
| Waga produktu | 0,31 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 50/6 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



