Damageplan C3-C4 C234MXD/C14 - zestaw wyrzutni 234 strzały 25-30 mm Klasek F2
dodaj do przechowalni
Opis
Potężny zestaw baterii Damageplan C3-C4 C234MXD/C14
Zesta baterii połączonych "Damageplan" marki Klasek to produkt, który stanowi pokaz pirotechniczny w jednym opakowaniu. Zawiera 234 strzały z przewagą widowiskowych sekwencji kątowych, które prezentują aż 19 różnych kompozycji.
Zestaw ten jest polecany przede wszystkim na:
- wesela
- urodziny
- imprezy okolicznościowe
- sylwester i Nowy Rok
- imprezy firmowe
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 234 strzały |
| Czas trwania | ok. 90 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 25-30 mm / 1-1,2" |
| Wysokość efektów | 25 - 50 m |
| Wymiary | 850 x 380 x 190 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Duży rozmach kompozycji; Duża kolorystyka efektów; Wysoki poziom urozmaicenia efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 3992.00 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m (minimalna) / > 40 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



