Delta PXB2335 - wyrzutnia 50 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Delta PXB2335 - informacje podstawowe
Delta (PXB2335) jest to 50 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru marki Piromax, która prezentuje efekty w czasie ok. 35 sekund. Bateria posiada ładunki kalibru 20 mm, co powoduje rozkład kompozycji na pułapie ok. 25 metrów. Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym. Certyfikat CE - klasa F2.
Bateria Delta PXB2335 zawiera efekty:
- złote opadające korony z czerwonymi gwiazdkami
- złote opadające korony z zielonymi gwiazdkami
- złote opadające korony z niebieskimi gwiazdkami
- złote opadające korony z srebrnymi migoczącymi gwiazdkami
- złote opadające korony z cracklingiem
Nasz test wyrzutni Delta PXB2335. Opinia pirotechnika:
Bateria Delta to produkt bezpieczny o małym stopniu oddziaływania, a jednośnie potrafiący zaskoczyć jakością oraz rozpiętością kompozycji. Pomimo niewielkiego kalibru, prezentuje efekty o dość długim czasie utrzymywania się. Doskonale sprawdzi się podczas sylwestrowej zabawy w gronie rodzinnym, jak również podczas tworzenia amatorskich pokazów pirotechnicznych.
Atuty produktu:
- mały kaliber ładunków - 20 mm - bezpieczne fajerwerki
- trzy różne kompozycje efektów
- duża liczba strzałów - 36 ładunków
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2335 "Delta":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 50 strzałów |
| Czas trwania | 50 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 250 x 125 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bezpieczna bateria małego kalibru; Przewaga złotych barw |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 375 g |
| Waga produktu | 2,43 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 25 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



