Devil PXR225 - duży zestaw 9 rakiet Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Devil PXR225 - informacje podstawowe
Zestaw rakiet Devil PXR225 od importera PIROMAX zawiera 9 sztuk o różnej wielkości.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego produktu:
- purpurowe palmy z trzeszczącymi chryzantemami
- trzeszczące chryzantemy
- srebrne fale z niebieskimi gwiazdkami
- brokatowe wolnoopadające korony
Nasz test zestawu rakiet "Devil" PXR225. Opinia pirotechnika:
Zestaw Devil zawiera 9 rakiet o różnych efektach. Produkt ten z pewnością dobrze sprawdzi się podczas sylwestrowej zabawy.
Atuty produktu:
- duża różnorodność efektów
- zestaw zawiera 9 rakiet różnej wielkości
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXR225 "Devil":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie.
- Unikaj przeszkód nad rakietą. Do zamocowania rakiety wykorzystaj stabilną rurę lub statyw.
- Nie odpalaj rakiety w przypadku uszkodzenia lub połamania kija stabilizującego produkt.
- Stój z boku podczas odpalania lontu i oddal się natychmiast na odległość min. 15 m. Widzowie powinni stać w odległości co najmniej 25 m.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Liczba ładunków | 9 rakiet |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Wysokość efektów | +/- 70 - 80 m |
| Wymiary | 970 x 360 mm |
| Dodatkowe atuty | duża liczba rakiet |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 263 g |
| Waga produktu | 0,9 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 10/9 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



