Devils Delight B16-2007 wyrzutnia fajerwerków 16 strzałów 20 mm Super Power F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Mała 16 - strzałowa wyrzutnia "Devils Delight" marki Super Power. Kod produktu: B16-2007. Wyrzutnia ta to nowości sezonu 2025/26, prezentuje kompozycję z efektami migających stroboskopów.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tej wyrzutni:
- czerwono-biały bukiet migoczących gwiazd
- zielono-biały bukiet migoczących gwiazd
- niebiesko-biały bukiet migoczących gwiazd
- różnokolorowy bukiet migoczących gwiazd
Przeznaczenie wyrzutni Devils Delight B16-2007:
- Sylwester w gronie rodzinnym, Nowy Rok
- zabawa z dziećmi na świeżym powietrzu
- urtodziny, party, rocznice
- małe pokazy pirotechniczne
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu B16-2007 "Devils Delight":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | 20 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 20 m |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Efekty stroboskopowe |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 100,8 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 15 m (minimalna) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



