Draco PXB2316 - wyrzutnia 24 strzały 28 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Draco PXB2316 - informacje podstawowe
Jest to 24 - strzałowa wyrzutnia od dystrybutora pirotechniki Piromax serii "Sky Flash". Bateria Draco (PXB2316) prezentuje cztery kompozycje efektów, w których główną rolę grają trzeszczące złote palmy.
Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym. Kaliber o średnicy 28 mm powoduje rozkład kompozycji na wysokości około 55 metrów. Czas prezentacji wynosi 35 sekund.
Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 350,4 g. Bateria posiada certyfikat europejski CE w klasie F2.
Bateria Draco prezentuje efekty:
- złote trzeszczące palmy z zielonym migotaniem
- złote trzeszczące palmy z czerwonym migotaniem
- złote trzeszczące palmy ze złotym migotaniem
- salwa trzeszczących palm z białym migotaniem
Nasz test wyrzutni Draco PXB2316. Opinia pirotechnika:
Dynamiczna bateria Draco, która prezentuje jeden motyw główny (złota trzeszcząca palma) ze zmiennym wypełnieniem. Z pewnością wyrzutnia ta zadowoli wielu użytkowników z uwagi na wysoki pułap efektów oraz przewagę złotych efektów.
Atuty produktu:
- zawiera "mix" złotych efektów z narastającą dynamiką strzelania
- stabilna konstrukcja baterii w kształcie prostokąta sprawia, że jest ona bezpieczna w użyciu
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2316 "Draco":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 24 strzały |
| Czas trwania | 33 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 28 mm / 1,1" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 217 x 124 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Przewaga złotych efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 350,4 g |
| Waga produktu | 2,55 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 25 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



