Draconian SFC2067M2 - wyrzutnia 67 strzałów 14-25 mm Surex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
67 - strzałowa wyrzutnia SFC2067M2 "Draconian" od producenta SUREX
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym i kątowym. Zawiera mieszany kaliber ładunków o średnicy 14 - 20 - 25 mm co pozwala efektom wznosić się na pułap około 20 - 40 metrów w czasie około 35 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 67 strzałów |
| Czas trwania | 35 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 14-25 mm / 0,55-1" |
| Wysokość efektów | 25 - 40 m |
| Wymiary | 180 x 190 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 322,7 g |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



