DumBum 2G Edition P2GP1 - bardzo mocne emitery dźwięku 20 sztuk Klasek P1
dodaj do przechowalni
Opis
DumBum 2G Edition bardzo mocne emitery dźwięku - informacje podstawowe
Nowość - edycja 2025 r. europejskiej produkcji! Zestaw głośnych emiterów dźwięku DumBum edycja 2G P2GP1 od producenta Klasek. Opakowanie zawiera 20 sztuk. Sposób inicjowania efektu: lont wolnopalny.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa P1
Efekty tego produktu:
- bardzo głośny huk (1 strzał)
Atuty produktu:
- bardzo solidny, mocny korpus emitera
- polecany jako skuteczny odstraszacz dzikich ptaków
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Liczba szt. w opakowaniu | 20 petard |
| Sposób zapalania | lont wolnopalny |
| Opis efektu | Huk |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 40 g (op.) / 2 g (szt.) |
| Szt. / op. (zakres) | 11 - 20 szt. |
| NEC / 1 szt. (zakres) | Od 2 g |
| Atuty produktu: | Siła ciśnienia akustycznego: 120 dB z 15 m |
| Klasa CE | P1 |
| Wymiary | 170 x 130 x 17 mm |
| Waga | 0,175 kg |
| Opakowanie hurtowe | 75/20 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



