Dym dwustronny intensywny biały na zawleczkę MA0515W Maxsem P1
dodaj do przechowalni
Opis
Dwustronny generator dymu na zawleczkę biały MA0515W
Bardzo intensywny generator dymu na zawleczkę. Zamiennik popularnych świec dymnych RDG-2. Emituje bardzo gęstą chmurę dymu w kolorze białym z obu stron generatora w czasie ok. 1 minuty. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej wynosi 90 g.
Certyfikat produktu CE: klasa P1
Efekty tego produktu:
- gęsta chmura białego dymu
Testujemy generator dymu MA0515W. Opinia pirotechnika:
Generator dymu emituje bardzo gęstą chmurę dymu o żywej barwie. Produkt ten świetnie sprawdzi się podczas oprawy wydarzeń sportowych oraz innych eventów, w których ważną rolę odgrywa kolorystyka.
Atuty produktu:
- gęsty dym, emitowany z dwóch stron generatora
- system inicjujący w formie poręcznej zawleczki
- czas działania - ok. 1 minuty
- intensywna barwa dymu
Używając generator dymu MA0515W pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Produkt może być używany tylko przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie przy wietrze mniejszym niż 5 m/s.
- Czas inicjacji wynosi 2 - 4 sekund.
- Zachowaj minimalną odległość ok. 8 metrów od odpalonego produktu. Bezpieczna odległość w stosunku do kierunku generowanego efektu wynosi 10 metrów.
- Nie ustawiaj generatora dymu na powierzchni łatwopalnej. Generator dymu może wytwarzać płomienie.
- Nie wdychaj dymu i nie odpalaj w przypadku braku kontroli nad osobami znajdującymi się w minimalnej strefie bezpieczeństwa.
- W przypadku, gdy wyrób nie zadziała kompletnie, należy odczekać min. 15 minut po czym zanurzyć go w pojemniku z wodą.
Zobacz video
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Czas trwania | +/- 60 sek. |
| Gęstość dymu | Duża |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 90 g |
| Klasa CE | P1 |
| Opakowanie hurtowe | 100/1 |
| Dodatkowe atuty | Zawleczka inicjująca; Czas trwania - 1 minuta; Dwustronny dym |
| Wymiary | 155 x 50 x 50 mm |
| Waga | 0,23 kg |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



