Dym dwustronny intensywny żółty na zawleczkę MA0515Y Maxsem P1
dodaj do przechowalni
Opis
Dwustronny generator dymu na zawleczkę żółty MA0515Y
Bardzo intensywny generator dymu na zawleczkę. Podobna zasada oraz intensywność działania do świec dymnych RDG-2. Emituje bardzo gęstą chmurę dymu w kolorze żółtym z obu stron generatora w czasie ok. 1 minuty. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej wynosi 95 g.
Certyfikat produktu CE: klasa P1
Efekty tego produktu:
- gęsta chmura żółtego dymu
Testujemy dwustronny generator dymu MA0515Y. Opinia pirotechnika:
Generator dymu emituje bardzo gęstą chmurę dymu o żywej barwie. Produkt ten świetnie sprawdzi się podczas oprawy wydarzeń sportowych oraz innych eventów, w których ważną rolę odgrywa kolorystyka.
Atuty produktu:
- gęsty dym, emitowany z dwóch stron generatora
- system inicjujący w formie poręcznej zawleczki
- czas działania - ok. 1 minuty
- intensywna barwa dymu
Używając generator dymu MA0515Y pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Produkt może być używany tylko przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie przy wietrze mniejszym niż 5 m/s.
- Czas inicjacji wynosi 2 - 4 sekund.
- Zachowaj minimalną odległość ok. 8 metrów od odpalonego produktu. Bezpieczna odległość w stosunku do kierunku generowanego efektu wynosi 10 metrów.
- Nie ustawiaj generatora dymu na powierzchni łatwopalnej. Generator dymu może wytwarzać płomienie.
- Nie wdychaj dymu i nie odpalaj w przypadku braku kontroli nad osobami znajdującymi się w minimalnej strefie bezpieczeństwa.
- W przypadku, gdy wyrób nie zadziała kompletnie, należy odczekać min. 15 minut po czym zanurzyć go w pojemniku z wodą.
Zobacz video
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Czas trwania | +/- 60 sek. |
| Gęstość dymu | Duża |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 95 g |
| Klasa CE | P1 |
| Opakowanie hurtowe | 100/1 |
| Dodatkowe atuty | Zawleczka inicjująca; Czas trwania - 1 minuta; Dwustronny dym |
| Wymiary | 155 x 50 x 50 mm |
| Waga | 0,23 kg |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



