Earth Shaker SFC2068M1 - wyrzutnia fajerwerków 68 strzałów 25-30 mm Surex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
68 - strzałowa wyrzutnia "Earth Shaker" (kod produktu: SFC2068M1) od dystrybutora pirotechniki "Surex" zawiera mieszany układ efektów.
Ładunki początkowo wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, a następnie przechodzą w kompozycje kątowe. Każdy umieszczono w tubach o średnicy 25mm i 30 mm co pozwala efektom wznosić się na pułap około 30-50 metrów w łącznym czasie 55 sekund. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 912g.
Produkt zawiera efekty:
- czerwono-niebieskie gwiazdki z białym stroboskopem
- zielono-fioletowe gwiazdki ze złotym migotaniem
- białe migotanie z czerwonym stroboskopem
- wierzba z czerwonym stroboskopem
- fioletowo-żółto-zielony stroboskop
- złoty stroboskop ze srebrną chryzantemą
- wierzbą z cracklingiem i czerwonym stroboskopem
Nasz test wyrzutni "Earth Shaker" SFC2068M1. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia typu "Assorted", czyli o mieszanym układzie efektów może z powodzeniem stanowić krótki amatorski pokaz pirotechniczny. Ten produkt zawiera kompozycję ładunków różnego kalibru pionowych, przechodzących następnie w bardziej dynamiczne sekwencje kątowe.
Atuty produktu:
- duża różnorodność efektów
- wyrzutnia o układzie prostym i kątowym
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu SFC2068M1 "Earth Shaker":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 68 |
| Czas trwania | +/- 60 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 25-30 mm / 1-1,2" |
| Wysokość efektów | 40 - 55 m |
| Wymiary | 300 x 360 x 170 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża kolorystyka kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 906 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m (minimalna); > 40 m (zalecana) |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



