Farad PXB2136 - wyrzutnia 16 strzałów 26 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia fajerwerków Farad PXB2136 - informacje podstawowe
Bateria Farad PXB2136 to produkt, które zawiera 16 strzałów kalibru 25 mm. Prezentuje na zmianę dwię różne kompozycje kolorystyczne w czasie około 20 sekund. Certyfikat CE klasa F2.
Produkt zawiera efekty:
- srebrne ogony z fioletowymi gwiazdkami i zielonym migotaniem
- złote trzeszczące wierzby z zielonym migotaniem
Nasz test wyrzutni "Farad" PXB2136. Opinia pirotechnika:
Bateria Farad (PXB2136) zawiera dwie różne kompozycje kolorystyczne, które dynamicznie prezentowane są na pułapie ok. 40 metrów. Kolorowe migoczace gwiazdki w tle nadają kompozycji większej rozpiętości.
Atuty produktu PXB2136 "Farad":
- kaliber 25 m - efekty wzlatujące na pułap 40 metrów
- dwie różne kompozycje kolorów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2136 "Farad":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 26 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 138 × 113 × 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Dwie kompozycje kolorystyczne |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 183,2 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 16/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



