Fire Mix TXB886 - zestaw wyrzutni 228 strzałów 20 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wyrzutni Fire Mix TXB886 - informacje podstawowe
228 - strzałowy zestaw wyrzutni z ładunkami małego kalibru TXB886 "Fire Mix" od producenta TRIPLEX to nowość sezonu zimowego 2024/25. Jest to kolejny produkt popularne serii SHOW BOX.
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB886 "Fire Mix":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 228 strzałów |
| Czas trwania | ok. 120 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 475 x 305 x 110 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1,5 do 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Długa czas trwania pokazu - prawie 2 min. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1710 g |
| Waga produktu | 9,250 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 3/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



