Fireball PXB2203 - wyrzutnia 16 strzałów 30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
16 - strzałowa wyrzutnia PXB2203 Fireball od producenta "Piromax".
Ładunki strzelają pionowo z prezentując efekty na dwóch poziomach wysokości. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 50 metrów w czasie 30 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 288 g.
Efekty tego produktu:
- brokatowa mina z czerwoną kometą przechodzącą w brokatową koronę z czerwonym migotaniem,
- zieloną kometą przechodzącą w brokatową koronę z zielonym migotaniem,
- srebrna kometa przechodząca w brokatową koronę z srebrnym migotaniem,
- niebieską kometą przechodząca w brokatową koronę z niebieskimi gwiazdami.
Nasz test wyrzutni PXB2203 Fireball. Opinia pirotechnika:
Pomimo, iż jest to bateria niedużych rozmiarów, jednak zawiera w sobie ładunki o pokaźnej mocy. Efekty prezentowane są zarówno na niskim pułapie (złota mina) oraz wysoko (długo opadająca brokatowa korona). Bardzo udany produkt, który zadowoli wielu użytkowników amatorskich.
Atuty produktu:
- dwa efekty prezentowane na różnych poziomach wysokości
- widowiskowe brokatowe korony z długim czasem opadania
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2203 Fireball:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | 33 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 150 x 150 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas utrzymywania się efektów; Przewaga złotych kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 288 g |
| Waga produktu | 1,87 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 25 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



