Firefly PXG101 - małe motylki 12 sztuk Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Opakowanie 12 sztuk motyli PXG101 "Firefly" od producenta "Piromax".
Motyle wznoszą się do góry z jasnym zielonym światłem. Masa mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 4,8 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- wznoszące się zielone światło
Nasz test motyli PXG101"Firefly". Opinia pirotechnika:
Małe motylki polecane szczególnie miłośnikom zabawy w gronie rodzinnym, jako jeden z elementów galanterii pirotechnicznej.
Atuty produktu:
- motylki o małym rozmiarze
Praktyczne informacje dotyczące użycia motyli PXG101 "Firefly":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 2 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Liczba ładunków | 12 sztuk |
| Czas trwania | 3 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | < 15 m |
| Wymiary | 150 x 130 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Przeznaczenie: zabawa w gronie rodzinnym |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 7,8 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 240/12 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




piromaniak2038_
Fajny pirobajer,coś w podobie do laserballsów.