Firefox Best Price C2520BP wyrzutnia fajerwerków 25 strzałów 20 mm Klasek F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe o wyrzutni Firefox Best Price C2520BP
Małej wielkości 25 - strzałowa bateria Firefox od producenta pirotechniki Klasek to jedna z wielu wyrzutni serii Best Price. Kod produktu to C2520BP. Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując kolejno 5 różnych efektów. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie około 23 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Firefox Best Price C2520BP:
- srebrne palmy z czerwonymi gwiazdkami i trzeszczącym cracklingiem
- złote brokatowe korony z zielonymi gwiazdkami i trzeszczącym cracklingiem
- srebrne palmy z czerwonymi gwiazdkami
- złote brokatowe korony z czerwonym migotaniem
- srebrne palmy z zielonymi gwiazdkami i cracklingiem
Atuty baterii Firefox Best Price C2520BP:
- mały rozmiar baterii - łatwa w transportowaniu, bez kłopotu zmieście się w plecaku lub torbie
- cztery różne kompozycje
- duża kolorystyka efektów
Używając baterię Firefox Best Price C2520BP pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | ok. 23 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 120 x 125 x 125 |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bogata kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| Waga produktu | 0,955 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



