Flara ręczna metalowa intensywna niebieska raca HF-0271B Maxsem P1
dodaj do przechowalni
Opis
Raca morska niebieska HF-0271B - informacje podstawowe
Raca metalowa ręczna w kolorze niebieskim. Flara zbudowana jest w bardzo mocnym metalowym korpusie, zakończonym plastikową zaślepką. W celu odpalenia, należy otworzyć i pociągnąć za sznurek.
Raca świetlna posiada certyfikat CE: Klasa P1
Efekty tego produktu:
- intensywny niebieski płomień
Nasz test racy sygnalizacyjnej HF-0271B. Opinia pirotechnika:
Produkt ten charakteryzuje się bardzo solidnym wykonaniem. Budowa racy świetlnej pozwala na bezpieczne jej użycie w każdych warunkach. Ergonomiczna rękojeść ułatwi chwyt flary nawet podczas deszczowej aury. Aby zainicjować efekt należy odkręcić plastikową zaślepkę a następnie pociągnąć za sznurek.
Atuty produktu:
- bardzo intensywny strumień światła
- rozsuwany metalowy korpus
- ergonomiczna rękojeść, która ułatwi chwyt racy
- efekt inicjowany jest poprzez pociągnięcie sznurka
Praktyczne informacje dotyczące użycia racy sygnalizacyjnej:
- Nie używaj racy świetlnej, jeśli nie możesz jednoznacznie kontrolować nieobecności ludzi w bezpiecznej odległości.
- Należy używać wyłącznie na zewnątrz, stojąc tyłem do wiatru i trzymać jak najdalej od ciała.
- Ten wyrób pirotechniczny służy jako raca ratunkowa w przypadku niebezpieczeństwa lub potrzeby wezwania pomocy.
- Przechowuj w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze poniżej 40 stopni C.
- UWAGA! Niebezpieczeństwo oparzenia (> 90°C) jeśli użycie produktu nie jest zgodne z instrukcją.
Zobacz video
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Czas trwania | 60 sek. |
| Intensywność światła | Bardzo duża |
| Gęstość dymu | Umiarkowana |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 70 g |
| Klasa CE | P1 |
| Opakowanie hurtowe | 3/50/1 |
| Dodatkowe atuty | Odpalana na sznurek; Mocny metalowy korpus; Bardzo jasny strumień światła |
| Wymiary | 243 x 24 x 24 mm |
| Waga | 0,17 kg |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



