Flara świetlna na draskę Mr. Light 1 biała FDF włoska P1
dodaj do przechowalni
Opis
Flara świetlna na draskę Mr. Light biała
Raca świetlna "Mr. Light" FDF produkcji włoskiej w kolorze białym. Zbudowana w korpusie o lekkiej masie. Efekt inicjowany jest poprzez potarcie draski zmadującej się po przeciwnej stronie korpusu.
Czas działania wynosi ok. 60 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 70 g. Wyprodukowane we Włoszech przez: FDF Nautica Srl - Pannarano (Italia)
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa P1
Efekty tego produktu:
- intensywny biały płomień
Nasz test racy sygnalizacyjnej "Mr. Light" FDF. Opinia pirotechnika:
Lekka i poręczna raca świetlna, która świetnie sprawdzi się podczas gier o charakterze militarnym lub podczas oprawy imprez na świeżym powietrzu. Najlepszy efekt uzyskamy stosując racę Mr. Light po zmroku.
Atuty produktu:
- lekka konktrukcja
- system inicjujący na draskę
- plastkiwowe zaślepki ochronne
Praktyczne informacje dotyczące użycia racy sygnalizacyjnej "Mr. Light" FDF:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, stojąc tyłem do wiatru i trzymać jak najdalej od ciała.
- Nie kieruj strumienia w stronę ludzi ani zwierząt.
- UWAGA! Niebezpieczeństwo oparzenia (> 90°C) jeśli użycie produktu nie jest zgodne z instrukcją.
Zobacz video
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Czas trwania | 60 sek. |
| Intensywność światła | Bardzo duża |
| Gęstość dymu | Umiarkowana |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 70 g |
| Klasa CE | P1 |
| Opakowanie hurtowe | 100/1 |
| Dodatkowe atuty | Lekka i poręczna raca świetlna; Intensywna barwa światła |
| Wymiary | 220 x 35 x 35 mm |
| Waga | 0,16 kg |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



