Flash TXB243 - wyrzutnia 60 strzałów 20 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Flash TXB243 - informacje podstawowe
Bateria Flash to produkt o małym rozmiarze zawierający 60 strzałów. Układ efektów pionowy.
Kategoria bezpieczeństwa CE baterii First Strike to F2.
Praktyczne informacje dotyczące użycia baterii Flash TXB243:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 60 strzałóy |
| Czas trwania | ok. 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 metrów |
| Wymiary | 250 x 145 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 420 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 15 m (minimalna) / > 30 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



