Fokus PXB3927 - wyrzutnia 49 strzałów 30 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Fokus PXB3927 - informacje podstawowe
49 - strzałowa wyrzutnia Fokus (kod produktu: PXB3927) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" zawiera mieszany układ efektów. Ładunki początkowo wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, a następnie przechodzą w kompozycje kątowe. Każdy umieszczono w tubach o średnicy 30 mm co pozwala efektom wznosić się na pułap około 60 metrów w łącznym czasie 41 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- błękitne ogony zakończone czerwonymi daliami i śnieżno- białym migotaniem
- czerwone komety przechodzące w tytanowo złotą palmę zakończoną zielonymi perłami
- złote brokatowe korony z zielonym migotaniem
- zielone komety przechodzące w złote płaczące wierzby z błękitnymi perłami
- błękitne ogony przechodzące w brokatowe korony zakończone zielonymi i czerwonymi perłami
- czerwone komety przechodzące w srebrne palmy zakończone niebieskimi perłami z migoczącym epicentrum
- srebrzyste komety
Nasz test wyrzutni "Fokus" PXB3927. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia typu "Assorted", czyli o mieszanym układzie efektów może z powodzeniem stanowić krótki amatorski pokaz pirotechniczny. Ten produkt zawiera spójną kompozycję ładunków (dużego kalibru) pionowych, przechodzących następnie w bardziej dynamiczne sekwencje kątowe by finalnie zakończyć prezentację efektownymi salwami.
Atuty produktu:
- wyrzutnia o mieszanym sposobie strzelania zawiera ładunki dużego kalibru (30mm)
- bujna część finałowa z bardzo efektownymi złotymi palmami
- produkt posiada lont rezerwowy
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3927 "Fokus":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 49 strzałów |
| Czas trwania | 43 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 396 x 180 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mieszany układ efektów z widowiskową kompozycją; Folia zabezpieczająca spód wyrzutni przed wilgocią |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 980 g |
| Waga produktu | 6,5 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



