Fontanna sceniczna czerwona F3S8R 3 m 8 sek. Tropic T1
dodaj do przechowalni
Opis
Fontanna sceniczna czerwona F3S8R - informacje podstawowe
Duża fontanna sceniczna z zapalnikiem elektrycznym (kod produktu: F3S8R), która emituje snop czerwonych iskier na wysokość do 3 metrów w czasie 8 sekund. Fontanna nie emituje dymu, co pozwala na użycie jej także wewnątrz pomieszczeń.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa T1
Czym są wyroby pirotechniczne należące do klasy T1?
Są to wyroby o przeznaczeniu do użytku teatralnego. Podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia, zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska.
Efekty tego produktu:
- snop czerwonych iskier
Nasz test fontanny scenicznej F3S8R. Opinia pirotechnika:
Jest to fontanna, która świetnie sprawdzi się w warunkach scenicznych jako efektowne zwieńczenie kulminacyjnego momentu. W celu uzyskania optymalnego efektu, zalecane jest użycie jej podczas zaciemnienia. Standardowa szerokość korpusu (do 4 cm) pozwala na łatwe umocowanie fontanny scenicznej w urządzeniu sterującym.
Atuty produktu:
- jednolita barwa - widowiskowy snop iskier w kolorze czerwonym
- fontanna bezdymna
- produkt sceniczny do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny scenicznej F3S8R:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Przed odpaleniem, należy fontannę umocować do podłoża lub statywu bez ryzyka przewrócenia.
- Upewnij się, że zachowana jest bezpieczna odległość (min. 3,5 m) od osób i rzeczy łatwopalnych.
- Podłączaj zapalnik fontanny wyłącznie do nieaktywnego źródła prądu/urządzenia odpalającego.
- W przypadku, gdy wyrób nie zadziała - odczekaj min. 5 minut. Niewypał ostrożnie wypnij z urządzenia sterującego a następnie zalej wodą.
- Przechowuj fontannę w suchym pomieszczeniem w temperaturze pokojowej.
Zobacz video
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Czas trwania | 8 sekund |
| Intensywność światła | Duża |
| Gęstość dymu | Niska |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 70 g |
| Klasa CE | T1 |
| Opakowanie hurtowe | 20/5 |
| Dodatkowe atuty | Do zastosowania wewnątrz pomieszczeń; jednolita barwa |
| Wymiary | 240 x 38 x 38 mm |
| Waga | 0,13 kg |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



