Fortune Tree TXF716 - fontanny 3 szt. Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw fontann Fortune Tree TXF716 - informacje podstawowe
Komplet trzech małych fontann cylindrycznych o różnych efektach Fortune Tree TXF716. Każda z fontann prezentuje inny efekt o wysokości do 2,5 m w czasie wynoszącycm około 20 sekund. Fontanny odpalane są za pomocą lontu wolnopalnego.
Łączna zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 60 g.
Efekty tego produktu:
- czerwone gwiazdki ze srebrnym cracklingiem
- zielone gwiazdki ze srebrnym cracklingiem
- czerwone / zielone iskry z trzaskami
Atuty zestawu fontann Fortune Tree TXF716:
- trzy fontanny, każda z różnym efektem
- efektowne iskrzące trzaski - crackling
- umiarkowany stopień oddziaływania - wysokość efektów do 2,5 m
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB716 "Fortune Tree":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 3 sztuki |
| Czas trwania | ok. 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Wysokość efektów | 2,5 m |
| Wymiary | 120 x 25 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 60 g (op.) |
| Waga produktu | 0,135 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 72/3 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



