Frankinson Harley C1620F wyrzutnia fajerwerków 16 strzałów 20 mm Klasek F2
dodaj do przechowalni
Opis
Frankinson Harley C1620F - informacje o produkcie
Małej wielkości 16 - strzałowa bateria Frankinson Harley od producenta pirotechniki Klasek. Kod produktu to C1620BPF. Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując kolejno 4 różne efekty. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie około 20 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Frankinson Harley C1620F:
- złote brokatowe korony z zielonymi gwiazdkami
- niebiesko-czerwono-zielona dalia z srebrnym wypełnieniem
- srebrna opadająca wierzba z czerwonymi gwiazdkami i zielonym migotaniem
- deszcz iskrzących iskier - crackling
Atuty baterii Frankinson Harley C1620F:
- dynamiczna kompozycja efektów
- duża różnorodność kolorów
- mały rozmiar baterii - kaliber 20 mm (bezpieczne fajerwerki)
Używając baterię Frankinson Harley C1620F pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | ok. 23 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 100 x 100 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bogata kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 128 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m (minimalna) / > 35 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



