Galaxis PXB2009 - wyrzutnia 32 strzały 16 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Galaxis PXB2009 - informacje podstawowe
Mała bateria Galaxis PXB2009 to produkt marki Piromax.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 32 strzały |
| Czas trwania | 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 16 mm / 0,6" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 160 x 80 x 115 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mix wielu efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 99,52 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



