Geysha Japan Series CS7379E wyrzutnia fajerwerków 50 strzałów 30 mm Surex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Japan Series Geysha CS7379E - informacje podstawowe
Widowiskowa kątowa bateria Geysha (kod produktu: CS7379E) to produkt z serii Japan, który charakteryzuje się jednolitą kompozycją prezentowaną całymi rzędami w szerokim układzie kątowym.
Kaliber ładunków o śr. 30 mm pozwala uzyskać wysokość efektu na pułapie około 50 metrów. Łączny czas działania wynosi około 28 sekund.
Efekty wyrzutni Geysha CS7379E:
- tytanowo złote opadające wierzby z dodatkowymi gwiazdkami (czerwonymi, zielonymi, niebieskimi, foiletowymi i żółtymi)
Nasz test wyrzutni Geysha Japan Series CS7379E. Opinia pirotechnika:
Ładunki dużego kalibru prezentowane w szerokim układzie kątowym gwarantują prezentację z dużym rozmachem. Głównym punktem kompozycji tej baterii są piękne tytanowo złote wierzby wypełniane gwiazdkami o zmiennej kolorystyce. Zdecydowanie warty polecenia produkt jako jeden ze składników widowiskowej prezentacji. Efekty baterii Geysha CS7379E najlepiej oglądać z odległości ok. 40-50 metrów.
Atuty produktu:
- duża rozpiętość prezentacji
- przewodni efekt - tytanowo złote wierzby
Praktyczne informacje dotyczące użycia wyrzutni Geysha Japan Series CS7379E:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Pamiętaj, że bateria kątowa wymaga odpowiedniego ustawienia jej względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek).
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Przygotuj butelkę z wodą, aby po zakończonym pokazie ewentualne tlące się elementy wyrzutni zalać wodą.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 50 strzałów |
| Czas trwania | 27 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 metrów |
| Wymiary | 300 x 360 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży rozmach prezentacji; widowiskowy efekt - tytanowo złote wierzby |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 950 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



