Gold Flower Purple Star XB2006 - wyrzutnia 25 strzałów 30 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Gold Flower Purple Star XB2006 - informacje podstawowe
Wyrzutnia Gold Flower Purple Star to nowość sezonu 2025. Jest to bateria serii PROFI LINE marki Triplex, która prezentuje efekty w bardzo dynamiczny sposób. Każdy za ładunków wzbija się w układzie pionowym. Kod produktu XB2006.
Bateria posiada certyfikat bezpieczeństwa CE: klasa F3.
Efekty wyrzutni Gold Flower Purple Star XB2006:
- złote ogony przechodzące w bukiety purpurowych kwiatów z fioletowym migotaniem
Nasz test wyrzutni XB2006 Gold Flower Purple Star. Opinia pirotechnika:
Jest to bateria serii profesjonalnej marki Triplex, która sprawdzi się jako bardzo dynamiczne i widowiskowe zwieńczenie pokazu pirotechnicznego.
Wypróbuj baterię XB2006 Gold Flower Purple Star wg naszego pomysłu:
Stawiając kilka baterii oddalonych od siebie około 20 metrów w rzędzie, stworzysz wyjątkowy szpaler widowiskowych purpurowych bukietów na niebie.
Atuty produktu:
- dynamiczny sposób prezentacji efektów
- widowiskowa kompozycja
Praktyczne informacje dotyczące użycia wyrzutni XB2006 "Gold Flower Purple Star":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 13 sek. |
| Dynamika prezentacji | Bardzo szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 180 x 180 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Szeroki rozmach efektów; Dynamiczna bateria na finał pokazu |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 583 g |
| Waga produktu | 3,125 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



