Golden Waterfall TXB038 - wyrzutnia 16 strzałów 25 mm Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Golden Waterfall TXB038 - informacje podstawowe
16 - strzałowa wyrzutnia średniego kalibru od producenta TRIPLEX
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując na jednolitą kompozycję. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 40 metrów w czasie około 25 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 184 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego produktu
- złote korony z srebrnymi trzeszczącymi iskierkami
Nasz test wyrzutni Golden Waterfall TXB038 - opinia pirotechnika
Jest to wyrzutnia, która przez cały czas trwania prezentuje tę samą kompozycję efektów. Świetnie uzupełniają się trzeszczące iskry ze złotymi koronami.
Atuty produktu:
- jednolita kompozycja efektów
- średniej wielkości ładunki o kalibrze 25 mm - optymalna relacja ceny i wielkości efektów
Praktyczne informacje dotyczące używania baterii Golden Waterfall TXB038
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | 25 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 170 x 120 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Kompozycja w kolorze złotym i srebrnym; |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 184 g |
| Waga produktu | 1,275 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 9/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



